Увага !!!
Сарненська гімназія за підтримки ШКП "Пропозиція",
отримала доступ до Інтернет платформи Mini Mu.
Завдяки цій платформі, в Сарненській гімназії збільшиться кількість юних математиків і поліглотів!!!
отримала доступ до Інтернет платформи Mini Mu.
Завдяки цій платформі, в Сарненській гімназії збільшиться кількість юних математиків і поліглотів!!!
До уваги всіх керівників навчальних закладів!!!
Умови участі в проекті Mini Mu
1) Участь у проекті є повністю безкоштовною .
2) Проект повністю фінансується Фондом Petrus .
3) Проект допоможе дітям у віці від 3 до 12 років вивчати англійську мову та математику, якщо є постійній доступ до інтернет платформи www.minimu.pl
4) Повідомлення в проект відбувається в момент заповнення анкети на сайті Foundation Petrus: www.fundacjapetrus.pl
6)Платформа буде активною протягом 12 місяців з моменту активації облікового запису на сайті www.minimu.pl
7)Програма може бути встановлена для трьох комп'ютерів в одному закладі. У випадку якщо потрібно встановити програму на більшій кількості комп'ютерів необхідно зв'язатися з координатором Проекту.
8) При отриманні доступу до програми, Ви погоджуєтесь до моніторингу діяльності на онлайн- платформі.- це означає також згоду на публікацію на веб - сайті Фонд Petrus даних вашої школи.
9) Доступ до платформи є можливим з 7:00 до 22:00 год.
10) Входження на дистанційну платформу дозволено тільки в межах закладу, який бере участь у проекті.
11) Керівник проекту не може надати дані і пароль для третіх осіб (включаючи дітей). Якщо программа зафіксує вхід на платформу з іншого комп’ютера, то автоматично відбудеться вилучення закладу зі списку установ, що беруть участь у проекті.
12) Необхідна вимога для участі у проекті полягає у створенні умов для належного використання проекту Фонду Petrus. У будь-який час буде можливість зв’язатись з організацією телефоном або за допомогою електронної пошти - щоб допомогти захиститися і належним чином використовувати програму.
13) Приєднуючись до програми, Ви також повинні прийняти загальні умови і "Статут школи Міні Му - академія наймолодших"
13 ) Учасники проекту отримають методичну та технічну допомогу.
Увага!!! Увага!!!!
Нашій Сарненській гімназії дуже пощастило, адже нас вибрали для реалізації українсько - польського проекту "Шкільна академія підприємництва ІІ".Таким чином з 12 по 15 червня в м. Рівне на базі Рівненського інституту Київського університету права розпочався українсько – польський проект «Шкільна академія підприємництва 2», в якому приймали участь три області – Рівненська, Житомирська та Вінницька.
Мета цього проекту – це підтримка суспільно - економічного сталого розвитку країн, що розвиваються, у виконанні заходів, котрі мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства через запровадження елементів підприємницької проосвіти в навчальних закладах. З цією метою наші українські тренери Юлія Мельник, Лідія Медведчук та польські тренери Катажина Кошевська і Йоланта Чайковська проводили чотирьохденний навчальний семінар, де передавали знання для вчителів економіки та психологів для підтримки розвитку учнів у сфері професійної активізації та підприємництва. Метою даного проекту є створення представниками навчальних закладів «Клубів підприємництва». В цих клубах учні будуть здобувати навички активної діяльності: аналіз ситуації, перемовини та прийняття рішення, планування заходів для збору інформації (котра би була влучною в оцінці ситуації), навчання ініціативності та підприємливості, що означає здатність особи втілювати ідеї в життя, охоплюючи творчість, інноваційність, здатність йти на ризик, а також вміння планувати заходи та здійснювати їх досягнення для поставлених цілей.
А 4 вересня продовжувалось навчання.
В РАМКАХ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ПРОЕКТУ "ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА-2" НА ДВОХДЕННому СЕМІНАРі-ТРЕНІНГу ПІД ЧАС РОБОТИ ми ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ПРИНЦИПАМИ ГРИ «CASHFLOW», ЗАСВОЇЛИ ОСНОВИ КОУЧІНГУ У ПЛАНУВАННІ МАЙБУТНЬОГО, ОСНОВИ ПРОФЕСІЙНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ. ОСКІЛЬКИ У ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ШКІЛЬНИХ КЛУБІВ ВАЖЛИВУ РОЛЬ ВІДІГРАЄ ПРОФЕСІЙНА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ ТА ПОШУК ЙОГО РЕСУРСу, ми МАЛИ ЗМОГУ ПРОАНАЛІЗУВАТИ ОСОБИСТІ ПСИХОЛОГІЧНІ РЕСУРСИ, ВЛАСНУ МОТИВАЦІЮ ДО УСПІХУ В РОБОТІ ШКП. Продемонстрували РОБОТУ БЛОГІВ ШКІЛЬНИХ КЛУБІВ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЯК ЗАСОБУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ТА КОМУНІКАЦІЇ.
СЕМІНАР ЗАВЕРШИВСЯ, АЛЕ ПРОЕКТ ТІЛЬКИ РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ. ТОЖ Бажаємо успіху для всіх учасників проекту.
Після завершення семінару-тренінгу ми з Віктором Васильовичем будемо продовжувати роботу шкільного клубу підприємництва у нашій рідній гімназії. Отож, запрошуємо всіх бажаючих стати учасниками нашого клубу.
14 листопада наш Клуб підприємництва відвідала наставник Лідія Медведчук, яка познайомилась з роботою нашого клубу та надала корисну методичну допомогу з питань упорядкування документації роботи клубу.
Дякуємо за допомогу!
Бажаємо успіху всім учасникам нашого проекту.
ВідповістиВидалити