Просто цікаво!!!

Ви палите? Якщо ні - це прекрасно, якщо так - то ви ще просто  не знаєте, скільки ви втрачаєте, і не тільки вашого безцінного здоров’я, а і ГРОШЕЙ.

Давайте порахуємо: середньостатистичний українець викурює пачку сигарет за 3 дні, за місяць - 10 пачок. Нехай ви курите цигарки вартістю в 10 гривень.
Скільки грошей ви витрачаєте за місяць? Правильно - 100 гривень. За рік? - 1200 гривень.
Здається зовсім невелика сума. Але якщо ви станете фінансово грамотним та інвестуєте ці кошти?

Припустимо, ви кидаєте палити і протягом 20 років інвестуєте ті самі 1200 гривень. Ваш вклад за цей період становитиме: 1200*20 = 24000. Легенька арифметика. Але що ж ви отримаєте, коли ваші гроші будуть збільшуватися під складним відсотком при очікуваному інвестиційному доході в розмірі 18% - саме такий він в даний момент. Ви отримаєте: 140 000 гривень. А якщо ви курите частіше - то ваша сума може збільшитись в 3-4 рази. Пів мільйона гривень, хіба це погано?

Що скажете? Ви робите свої легені чистими та при цьому збільшуєте свій початковий капітал в 6 разів.

І все, що вам потрібно зробити - це кинути палити. Думаєте, що ви не зможете? Зі свого досвіду, скажу вам - що це дуже просто.

Зацікавились? Ми вам допоможемо!Чому важливо вчитися грамотно розпоряджатися своїми фінансами?

Уявімо дівчину, яка працює в офісі, заробляє 5000 гривень на місяць і кожен день обідає в гламурній кафешці. При цьому вона купує собі каву-лате вартістю 3 євро (30 грн.). Вона вважає, що з цією зарплатою, цілком може собі це дозволити. Уявімо, що було б, якби вона відмовилася від цієї дорогої кави. На місяць вона змогла б відкласти приблизно 900 грн. Просто відкладаючи за рік вона мала б 10800 грн. Але якщо вона грамотно розпорядиться цими грошима і почне вкладати їх нехай навіть під 25% річних і реінвестувати відсотки, через 10 років вона матиме на своєму рахунку 399 034 грн.

 Через 20 років, на її рахунку буде вже 4 мільйони гривень, зароблених на щоденному лате за цей час. Через 30 років, їй не потрібна пенсія, на її рахунку 38 млн грн, з яких 800 000 грн. вона може почати знімати щомісячно у вигляді відсотків, залишивши основну суму своїм дітям і онукам.
Вражає?

Цікаво про гроші

Історія гривні
Як функціонують гроші3 коментарі: